Adana Ambalajlı Taşımacılık

Evden eve nakliyat firması olmanın en büyük özelliği Adana Ambalajlı taşımacılık kapsamında güvenle nakliye yapmaktır. Ev eşyaları hassas olduğu için bu konuya çok büyük özen gösteriyoruz. Eşyalar ambalajlama yapılır ve asansörlü taşımacılık ile dış cepheden taşınır.

Profesyonel bir Adana evden eve taşımacılık şirketi olarak ambalajlama işinde oldukça ustayız. Beyaz eşyalar ve mobilyaları hasar görmemesi için korunaklı şekilde paketliyoruz. Paketleme yapmadan eşya taşıma kesinlikle firmamız bünyesinde yasaktır. Çalışan elemanların bu konuya özen göstermesi zorunludur.

Adana Ambalajlı Taşımacılık

Mobilyaları Ambalajlı Taşıyoruz

Ev taşıma sırasında en hassas eşyalar mobilyalar dır. Bu nedenle ustaca ambalajlanması gerekir. Ekibimizde bulunan mobilya ustaları bu iş için deneyimli kişilerdir. De montaj ve paketleme işlemlerini bu elemanlar özenle yapar.

Adana Ambalajlı Taşımacılık

Mobilyalar Nasıl Ambalajlanır ?

mobilya paketleme

Mobilyalar önce de monte edilir ve üzerlerinde bulunan vidalar sökülür ve baloncuklu naylon ile her yeri kapanacak şekilde paketlenir.

Beyaz Eşyalar Nasıl Ambalajlanır ?

beyaz eşya ambalajlama

Beyaz eşyalar özellikle çamaşır makinesi emniyet vidaları takılır ve kalın havalı naylon ile her yeri kapanacak şekilde ambalajlanır.

Koltuk Takımı Nasıl Ambalajlanır?

Koltuk takımları küçültme yoluna gidilir. Kolları sökülür ve streç film ile sarılır sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır