Adana Asansör Kiralama

Baraj  nakliyat Profesyonel Adana asansör kiralama firması olarak sizlere hizmet vermektedir. Adana modüler asansör kiralama hizmetleri ile her türlü taşıma işi yapılabilmektedir. Bu işleri yapabilmek için gerekli tüm yetki belgelerine sahibiz. 10 Yıldan fazla tecrübeye sahip olan asansör kiralama firmamız deneyimli ve uzman personeli ile sizlere sorunsuz hizmet sunar. Size bir telefon kadar yakın olan Baraj asansörlü nakliyat firmasına güvenin gerisini merak etmeyin.

Baraj  Adana evden eve nakliyat ve asansör kiralama şirketi olarak sizin mutluluğunuz bizim başarımızdır. 

Uzman Adana Asansör Kiralama Şirketi

Firmamız Adana asansör kiralama hizmetini profesyonel olarak sürdürmektedir. Pek çok alanda asansör kiralayabilirsiniz. Gerekli koşullar oluştuğu sürece asansör kullanımı size zaman olarak çok şey katacaktır. Aynı zamanda insan gücünü azaltarak çalışan insanların daha az yorulmasını sağlayacaktır. Asansör kiralama hizmetimiz ile neler taşınır hangi durumlarda kullanılır ;

  • Mobilya taşıma

  • Eşya Taşıma

  • Moloz Taşıma

  • İnşaat malzemesi taşıma 

  • Parça eşya çıkarma

Gibi her türlü taşıma işi için asansör kiralayabilirsiniz.

Ev Eşyası Taşıma  Asansörü Kiralama

Ev eşyası taşıma asansörü kiralamak için bize müracaat ediniz. Taşıma işlerini kendi imkanlarınızda yapmak istediğinizde yüksek katlar için asansör kiralama hizmetimiz vardır.21. katada kadar çıkan asansörümüz ve operatörümüz taşıma işinizi koordine etmek için görevlendirilecektir.

Mobilya Taşıma İçin Asansör Kiralama

Eğer sizde bir mobilya mağazası sahibi iseniz ve  sattığınız ürünleri taşımada zorlanıyorsanız bize ulaşın. Yüksek katlı apartman dairelerine sattığınız mobilya ve diğer ürünlerinizin asansör ile kolayca taşınmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda nakliye aracı ve montaj elemanı desteğimizde mevcuttur.

Modüler Asansör Kiralama

Modüler asansör apartmaların dış cephelerinden direk eve eşya çıkarmaya yarayan raylı araçlardır. Bu hizmetimizi saatlik yada iş başı olarak kiraya veriyoruz. Bu servisimizi genelde mobilya ve inşaat şirketleri kullanıyor. 

 

 

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com