Adana Asansör Kiralama

Baraj nakliyat Adana asansör kiralama hizmetimiz kendi imkanı ile eşya taşımak isteyen müşterilerimizin hizmetindedir.Çalışma esnasında operatörlerimiz size yardımcı olacaktır. Ayrıca asansör kiralama ile beraber eleman da temin ediyoruz. Müşterilerimiz genelde bu asansörlere yeni yeni tanışmaya başladığından nasıl sorgulama yapılacağı konusunda tereddüt etmektedir.Bu asansörlere şu terimlerden ulaşabilirsiniz ;

  • Modüler Asansör kiralama
  • Evden Eve Asansör Kiralama
  • Mobil Asansör Kiralama
  • Balkon Asansörü Kiralama
  • Eşya Taşıma Asansörü Kiralama
  • Nakliye Asansörü Kiralama

gibi terimlerin hepsi alt kısımda resimleri olan evden eve nakliyat için kullanılan dış cephe asansörüdür.

Adana asansör kiralama esnasında bir elemanımız kamyondan ve ya alt kısımdan yükleme işlemini yapacaktır. Adana kiralık asansör fiyatlarımız tek taraf ve çift taraf kullanıma ve kat yüksekliğine göre değişir. Ev taşıma asansörü kiralama fiyatları 1 ve 10 . kata arası farklı 400₺ daha yüksek katlar için 600-2000 arası değişir.

Adana Asansör Kiralama

Adana da eşya taşıma asansörü kiralama fiyatları kat yüksekliğine göre değişir. Bununla birlikte taşınacak yük ve ya eşyanın miktarı da önemlidir. 10 .kata kadar standart olarak belirlenen asansör kiralama fiyatları 10. kat üstünde artış gösterir. Ev taşıma asansörü kiralama fiyatlarında kat yükseldikçe risk ve yakıt giderleri artar. Bu nedenle kiralık asansör fiyatları da artış gösterir.

Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları Adana

a ) 2. Kata Asansör Kiralama Fiyatları : 200 ₺

b) 3.kat Asansör Kiralama Fiyatları 250 ₺

c) 4. Kat asansör kiralama fiyatları : 275₺

d) 2+1 Ev Taşıma asansörü kiralama fiyatları : 300 ₺

e) 3+1 Ev Taşıma asansörü Kiralama fiyatları : 350 ₺

f) 4+1 Ev Taşıma asansörü kiralama fiyatları : 400 ₺

g) Tek Taraf Ev Taşıma Asansör Kiralama Fiyatları : 375 ₺

h) Çift Taraf Ev Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları : 450₺

i)Parça Eşya Taşıma Asansör Kiralama Fiyatları : 200₺

Firmamızın Adana için belirleriği asansör kiralama fiyatları yukarıda listede verilmiştir. Ancak fiyatlar örnektir. Yapılacak işin ne olduğunu tam anlamak ve fiyatlandırma yapmak için yüz yüze görüşmek daha faydalıdır.

Kimler Asansör Kiralama Hizmeti Alabilir ?

Adana ilimizde pek çok sektör için nakliye asansörü kiralama hizmeti veriyoruz. Bireysel olarak ve ya şirketlere bu konuda destek oluyoruz. Bireysel müşterilerimiz genelde parça eşyaları taşımak ve ya kendi imkanları ile evlerini taşımak isteyen müşterilerimizdir. Asansör kiralama hizmeti verdiğimiz başlıca sektörler şunlardır ;

1 ) Mobilya Mağazalarına Kiralık Asansör Hizmeti

Mobilya sektöründe asansör kiralama nın önemi çok büyüktür.Aslında asansörler ilk üretildiğinde mobilya asansörü olarak üretilmiş ve evden eve asansör olarak kullanılmaya sonraki yıllarda geçilmiştir. Adana ilimizde artık yapıların en küçüğü bile 10 kat dan başlıyor. Mobilya mağazaları sattıkları ürünleri hem hızlı hemde hasarsız taşımak için Adana asansör kiralama hizmetimiz tercih ediyorlar. Bizde bu yönde planlar yapıyor ve siz değerli mobilya mağazası müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

2) İnşaat Sektörü İçin Asansör Kiralama

Çok katlı inşaatlara elle malzeme çekmek gerçekten hem zor hemde zaman alıcı bir iştir. İnşaat sektörü için asansör kiralama hizmetimiz ile sektöre büyük ölçüde destek olduğumuz göz ardı edilemez. İnşaat katlarına çekilen; kapılar,parkeler,fayansların katlara dağılımı asansör ile yapılması zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenize yarıyor. İnşaat firmalarına saatlik ve uygun fiyatlara asansör kiralama hizmetimiz vardır.

Neden Asansör Kiralama Hizmeti Almalısınız ?

Günümüzde elle eşya ve ya yük taşıma dönemi kapanmış kadar azdır. Evlere ve apartman dairelerine eşya taşımak hem zordur hemde belli başlı riskleri vardır. Merdiven boşluklarında özellikle yüksek katlarda mobilyaların sağa sola değmemesi mümkün değildir işte bu sebepten bile asansör kiralamak mantıklı bir yoldur.

Kiralık Eşya Asansörleri ayrıca zamandan kazanmanızı da sağlar. Fiyatları ise gözünüzü korkutmasın. Elle yapılan işlere göre daha ekonomik olacağından emin olabilirsiniz. Örnek; 5. kata 1 pikap eşya taşıma için 3 eleman tutsanız bunun size maliyeti en az 450 ₺ dir. Ama asansör kiralayarak bu işi 250 ₺ gibi bir fiyata yaptırabilirsiniz.

Adana Kiralık Asansör Çeşitleri Nelerdir ?

Adana da kiralayabileceğiniz başlıca asansör çeşitleri vardır. Siz yapılacak işe ve kata göre şu asansörlerden faydalanabilirsiniz ;

a) Adana Teleskopik Asansör Kiralama

Adana da bulunan teleskopik asansörler hem yükseklik hemde taşıma kapasitesi bakımından hemen her türlü asansörlü taşımacılık işinde kullanılabilir.

b) Adana Evden Eve Nakliye Asansörü Kiralama

Adana için dizayn edilen nakliye asansörleri ile evden eve nakliyat asansörü ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca Adana asansör taşıma ile bir kaç parça eşyanızıda taşımak için kiralama yoluna gidebilirsiniz.

c) Ev Taşıma Asansörü Kiralama

Ev taşıma asansörleri ile ev eşyalarınızı 2. kat üzeri dairelerden alıp daha yüksek katlı apartman dairelerine taşıma işlemi yapılabilir.Bu asansörler aynı zamanda eşya taşıma asansörü ve balkon asansörü olarak da adlandırılır.

d) Adana Mobil Asansör Kiralama

Mobil asansörler bir araç üzerinde değildir. Romork olarak diğer araçların arkasına çekilmek kaydı ile çalışır. Boyutları küçük olduğu için dar alanlarda asansörlü taşımacılık yapma da en pratik araçlardır.

e )Adana Modüler Asansör Kiralama

Adana modüler asansör kiralama araçları ile pek çok yük ve eşya taşıma işini yapabiliriz. 1 takım koltuk dahi olsa modüler asansörler ile çok yüksek katlardan taşımacılık yapılabilir.

f ) Adana Balkon Asansörü Kiralama

Balkon asansörleri binaların iç kısmına gerek kalmadan direk evlerin ve ya iş yerinizin balkonuna kurularak yük ve eşya taşıma işlemini gerçekleştirir.Bu raylı platform sayesinde eşyalarınızı evin balkonundan direk araca ve ya araç tan direk balkona taşınır.

g ) Adana Yük Asansörü Kiralama

Adında anlaşılacağı gibi şeşitli yüklerin yüksek katlara taşınmasında kullanılan asansörlerdir. 200 kilo ya kadar her türlü cismi Adana Yük asansörü kiralama hizmetimiz ile taşıyoruz.

Asansör Kiralama İçin Hizmet Bölgelerimiz

Adana da hem şehir içinde tüm semtlerde hemde ilçelerde asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur. Başlıca hizmet verdiğimiz bazı bölgeler şunlardır ;

a ) Sarıçam Asansör Kiralama

Adana nın Sarıçam ilçesinde ve bağlı tüm semtlerde asansör kiralama ve asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.

b) Yüreğir Asansör Kiralama

Yüreğir bölgesinde asansör kiralama asansörlü evden eve nakliyat için uygun fiyatlara hizmet alabileceğiniz sayılı firmalardan biriyiz. Ucuz asansör kiralama için bize ulaşın.

c) Seyhan Asansör Kiralama

Seyhan ilçesinde size en yakın asansör kiralama firmaları arıyorsanız Baraj nakliyat olarak uygun fiyatlara kiralık asansör hizmetimiz mevcuttur.

d) Çukurova Asansör Kiralama

Adana mıza bağlı Çukurova ilçesi ve bağlı tüm semtlerde asansör kiralama servisimiz mevcuttur. Ucuz asansör kiralamak için bize ulaşın.

e )Ceyhan Asansör Kiralama

Adana Ceyhan Asansör kiralama hizmetimiz ile bölgede eşya ve yük taşıma işlerinizde destek oluyoruz. Ceyhan asansörlü taşıma,Ceyhan eşya taşıma asansörü kiralama için bize ulaşın.

f ) Yumurtalık Asansör Kiralama

Adana Karataş asansör kiralama ve asansörlü taşımacılık servisimiz mevcuttur. Bölgede yüksek katlara ev eşyası ve diğer yüklerin taşınması için bize ulaşın.

g) Karaisalı Asansör Kiralama

Adana Kiralık asansör hizmetimiz Karataş ilçesi içinde geçerlidir. Karataş asansör kiralama ve asansörlü taşımacılık evden eve için bize ulaşın.

h) İmamoğlu Asansör Kiralama

İmamoğlu ilçesinde ev taşıma ve ya yük taşıma için asansöre ihtiyacınız var ise bize ulaşın. Adana asansör kiralama şirketi olarak İmamoğlu ilçesinde servisimiz vardır.

i) Karaisalı Asansör Kiralama

Karaisalı için asansör kiralama ve asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz.Bu ilçemizde yük ve eşya taşıma asansörü kiralamak istiyorsanız iletişime geçiniz.


Adana Asansör Kiralama Nedir ?

Asansör Kiralama Nedir

Asansör kiralama binaların dış cephesine kurulan bir raylı platformdur. Bu platformaların yaklaşık 70 metre kadar olanları vardır. Bu raylar üzerinde yukarı aşağı hareket eden eşya koyma sepetleri vardır. Bu platform sayesinde yükler ve ya eşyalar araç dan direk eve çıkarılır. Asansör kurma işleminden sonra kamyonlar asansörlerin sepetlerine sıfır yanaşır. Kamyonlardan alınan eşyalar direk asansörün sepetine koyulur ve evlerin balkon ve ya pencerelerinden direk içeri alınır.

Adana Asansör Kiralama Fiyatları Ne Kadar ?

adana asansör kiralama fiyatları

Adana Asansör kiralama fiyatları yapılacak işe ve kat yüksekliğine göre 250 ₺ ile 2500 ₺ arasında değişir. Taşıma yapılacak kat ne kadar yüksek olursa fiyatlarda o kadar yükselir.

Adana Nakliye Asansörü İle Neler Taşınır ?

adana nakliye asansörü

Nakliye asansörleri ile ev eşyası taşınır,inşaat malzemesi taşınır,parça eşya taşınır,mobilya taşınır .Yüksek katlara aklınıza gelebilecek her türlü yük taşınır. Ancak 200-300 kilo üzeri yükler için vinç kiralamanız gerekir.

Eşya Taşıma Asansörü Nasıl Kiralanır ?

eşya taşıma asansörü

Eşya taşıma asansörü kiralamak için evden eve nakliyat firmalarına müracaat etmelisiniz. Ev taşıma asansörleri sadece evden eve nakliye firmalarında bulunur. Kiralamak için firmaları arayıp işin detayını anlatmanız yeterlidir.

Ev Taşıma Asansörü Neden Kiralamalıyım ?

ev taşıma asansörü

Bulunduğunuz ve yeni taşınacağınız evlerin katları 2.kat üzeri ise taşıma işlemi yapmanız çok zahmetli ve risklidir. Zamandan kazanmak için ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için asansör kiralamanızda fayda vardır.

Balkonumda Demir Şebeke Var Asansör Kurulurmu ?

Balkonda demir şebeke var ise asansör kurmanın zaten bir anlamı yok. Ancak evinizde bulunan pencerelerde şebeke yok ise oraya da asansör kurulabilir. Ancak mutlaka balkon asansörü kurulacak ise demir şebekeleri kestirmek durumundasınız.

Yağışlı Ve Rüzgarlı Havalarda Asansör Kurulurmu ?

Yağışlı havalarda ve rüzgarlı havalarda asansör kurma ve kiralama yapmıyoruz. Bu çok riskli bir durumdur. Hem asansöre hemde eşyalarınıza zarar gelmesi bakımından bu durum sakıncalıdır.