Adana banka taşımacılığı

 Banka Taşımacılığı

Baraj Taşımacılık Olarak banka taşımacılığı alanında hizmet veriyoruz. Her boyuta kurumsal bankaların taşımacılığını yapabilecek alt yapıya sahibiz. Bankalarda bulunan evrak toplama,mobilya sökme takma ve diğer envanter işlemleri güvenli olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Son zamanlarda kabus olmaktan çıkan nakliye aşaması firmalar tarafından zahmetsizce yapılmaktadır.

 

Firma seçerken işini profesyonel olarak yapan bir firma seçmelisiniz. Korsan firmalardan uzak durunuz.  Kaliteli bir banka taşıma  firması tüm işleri planlı olarak yapar.Sizinle görüşmek ve eşyalarınızı tespit etmek ister. Telefonda atıp tutan insanlara itimat etmeyiniz. Araştırma yapmadan firma seçmeyin. Doğru firma ücretsiz ekspertiz imkanı sağlamalıdır. İyi bir firma bankada bulunan eşyalarınızın toparlanmasından tutun mobilyaların montajına kadar bütün detayları ele alarak çalışır. Paketleme profesyonel şekilde eşyalar zarar görmeyecek şekilde yapılmalıdır.

 

Banka taşımak aynı zamanda güvenlik önlemleri gerektiren bir iştir. Biz elemanlarımızı bu doğrultuda gbt sorgulaması yaparak işe alıyoruz. Ayrıca her elemanımız en az 10 yıllık ve bugüne dek sorun yaşamadığımız kişilerdir. Bu konularda firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ev taşıma yanı sıra diğer uzmanlık alanımızda kurumsal işyeri taşımacılığıdır.

                                     Banka Taşıma Süreci Nasıl İşler ?

Banka taşıma süreci her hizmete başladığımız gibi ekspertiz ile başlar. Daha sonra  evrak işleri yapılır. Sigorta,sözleşme ve fatura gibi detaylar gözden geçirilir. Sonrasında taşıma malzemeleri ve araçlar gözden geçer. Bankalar genelde işlek caddelerde olduğu için bölge trafik merkezlerinden gerekli izinler alınır. 

Taşıma günü bankada bulunan eşya ve malzeme durumuna göre eleman  takviye edilir. Bankada sökülmesi gereken eşyalar sökülür. Toplanması gerekler toplanır paketlenir ve yükleme yapılır. Daha sonra araç mühürlenerek yükleme  işlemi biter. Yeni terde ise eşyalar banka yetkililerinin gösterdikleri yerlere taşınarak montaj işlemleri yapılır. 

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com