Büro Ofis Taşımacılığı

Adana  büro ofis taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık hizmeti veren firmamız boyutu ne olursa olsun tüm iş yerlerini taşıyabilecek alt yapıya sahiptir.Tadilat yapılan iş yerlerinin depolama ve evrak muhafaza işleri firmamızca yapılır. Ayrıca yerel taşıma yanı sıra şehirler arası ofis ve büro taşıma hizmetimiz vardır. İşleyiş aynen  ev eşyası taşımada da olduğu gibi ekspertiz işlemi ile başlar.

 

Ofis Eşyaları  toplanır,mobilyalar sökülür,paketleme yapılır ve yükleme işlemi başlar. Sigorta ve sözleşme işlemleri yapılır. Yüksek binada bulunan ofisler yada iş yerleri için asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur.  Bize 7/24 ulaşabilir ve taşınma detaylarını anlatabilirsiniz. Acil taşınma işlemleri için her zaman yedek araç ve personelimiz mevcuttur. Ayrıca ofis malzemeleriniz için oda usulü düzenlenmiş depolarımız mevcuttur.

 

Eşyalarınız dilediğiniz kadar depolarımızda güvenli şekilde depolanır. Büro ofis nakliyat şirketimiz bu konuda uzman bir kadro ile çalışır. 1+1,2+1 yada daha büyük ofislerin taşınmasında yeterli tecrübeye sahibiz. Ofisler de bulunan parça taşıma işlemlerini de yapıyoruz. Patron masası gibi özel ustalık isteyen mobilyaların sökülme işlemini de uzaman ekibimiz yapıyor.

                                    Büro Ofis Taşıma Fiyatları

Büro yada ofis taşıma fiyatlarımızı kat yüksekliği ve oda sayısı belirler. Asansör kullanımı,gidilen mesafe,kullanılan malzemeler hesaplanarak fiyatlandırma yapılır. Bugün 2+1 bir büro taşıma işlemi 5.kat ile 7. kat arası 1200₺ civarı tutar. Pazarlık payı herzaman vardır.

                                  Asansörlü Büro ve Ofis Taşıma 

Çok yüksek katlı büroların taşıma işlemini modüler asansör ile dış cepheden yapıyoruz. 2. kat sonrası tüm taşımalarda asansör kullanma zorunluluğumuz vardır. Manuel olarak taşıma yapmıyoruz. 

                      

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com