Adana Hastane Taşımacılığı

Adana ilinde buluna özel ve kurumsal hastanelerin taşıma işleri için çok önemli çalışmalara imza attık. Bu tür yerleri taşımak gerçekten bilgi ve deneyim gerektirir.Çok dikkatli taşınması gereken tıbbi ve medikal malzemeler olduğundan profesyonel olarak hareket ediyoruz.

Yeni yapılan hastanelerin malzemelerini şehir içi yada şehirler arası olarak kapalı kasa araçlar ile yapıyoruz.Hastane nakliyesi  sırasında  hastane arşivi de büyük bir önem arz eden bölümlerin başında gelmektedir. Tüm hasta dosyalarının bulunduğu arşivler arşiv taşıma elemanlarımızca en profesyonel  şekilde taşınmaktadır. Öncelikle arşivdeki envanterlerin kutulanması ve kutuların numara tik olarak sıraya konulması işlemi ile işe başlanmaktadır

                  Adana Hastane Taşıma Şirketi 

Bu taşınma tipi son derece önem verdiğimiz işlerden biridir. Adana evden eve nakliyat  ta olduğu gibi hastane taşıma işinde de paketleme,sandıklama ve kolileme gibi işleri titizlikle yapıyoruz. Bu malzemelerin güvenli ve korunaklı şekilde taşınması için çelik kasa ve mühürlü araçlar kullanıyoruz.

Tüm elektronik aletler için özel hazırlanan sandıklarımız mevcuttur. Bunların paketleme işleri bu sandıklar sayesinde güvenli şekilde yapılıyor. Kurumsal hastane taşımacılığı için uygun fiyat politikası ile çalışıyoruz.% 30 lara varan indirim seçenekleri ile taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com