Adana Okul Dershane Taşımacılığı

Adana okul ve dershane taşıma işi için belli bir tecrübe ve alt yapı gerekir. Baraj nakliyat olarak bu tip taşıma işlerinde çabucak organize olarak kısa sürede taşıma işlerini gerçekleştiriyoruz.  Adana evden eve nakliyat hizmetlerimiz yanı sıra yan hizmetler olarak kurumsal ve resmi mekanların taşıma işlerini de profesyonel şekilde yapacak donanıma sahibiz.

Lise,üniversite yada ilköğretim seviyesinde olan çok katlı okulların eşyaları tek araca sığması imkansız. Biz işin hızlanması bakımından kendi araç ve personelimiz yanı sıra ekstra araç kiralıyor ve eleman takviyesi yaparak işi bitiriyoruz. Okul ve dershanelerde bulunan kamu malları zarar görmemesi açısında sigorta işlemlerini yapıyoruz. Taşıma esnasında paketleme yaparak bu işi en iyi şekilde icra ediyoruz.

                Okul Dershane Taşıma İçin Donanım

Bu iş için yeterli araç ve ekipman bünyemizde bulunuyor. Kapalı çelik kasa araçlar ve montaj işlerinde usta elemanlar ile çalışıyoruz. Yüksek katlı dershaneler için asansörlü taşıma yaparak zamanı doğru şekilde kullanıyoruz. Tabi bu işlem genelde yaz aylarında okullar tatilde olduğunda yapılıyor.

Dershane ve okullarda bulunan küçük eşyaların toparlanması ve envanter işlerini ekibimiz itina ile yapıyor. Kolilere yerleştirme ve kolilerden çıkarma gibi işler için sizin zaman ayırmanıza gerek yok. Sadece bize yerlerini göstermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu tür yerlerde sınav evrak ve notları gibi önemli belgeler olduğunda taşıma esnasında güvenlik önlemlerini de en üst seviyede tutuyoruz.

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com