Adana Parça Eşya Taşıma

Birçok kişi belli sebeplerden dolayı şehir içini ya da şehir dışına taşınmak zorunda kalıyor. Taşınma sırasında eşyaların nasıl taşınacağı konusunda endişe duyuluyor. Dikkatli ve özenli bir şekilde taşıma hizmeti sunan kişilere nakliyeci adı verilir. Bunların dışında birden fazla eşyaları paketleyerek şehir içine ya da şehir dışına taşınma işlemine parça eşya taşıma (diğer ismiyle parsiyel taşıma) adı da verilir.

Adana parça eşya taşıma firması olarak eşyalarınızı dikkatli ve özenli bir şekilde istediğiniz yere güvenli taşımaktayız. Aracımız evinizin eşyasına göre büyük ya da orta boyutta araçlarımızı getirerek eşyanızı daha konforlu taşıma imkânı sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her anda profesyonel ve uzman ekiplerimizle beraber kusursuz taşıma hizmeti sunmaktayız.

Adana Parça Eşya Taşıma

Adana Ankara Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma firması olarak eşyalarınızın kırılacak parçalara göre özel ambarlama işlemine gideriz. Söz konusu olmaz. Özellikle kırılacak eşyaların önce pat patlara tek tek sararak karton kutuya yerleştiririz. Daha sonra aralarına kâğıt koyarak kırılmalarını engellenir. Karton kutuları bantladıktan sonra kırılacak olanlara “dikkat” yazısı yazarak ekiplerimiz taşıma sırasında dikkatli olur. Araçlarımızdaki diğer eşyalarla karışması mümkün değildir.

Adana Parça Eşya Taşıma
Adana Parça Eşya Taşıma

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Ekiplerimizden biri aracın içerisinde durarak eşyaları istifleme işlemi yapar. Eşyalarınızın taşırken hiçbir eksik olmamsı adına kâğıt üzerine küçük notlar alınır. Taşındığınız yere getirildikten sonra eşyaları bu listeye göre eksiksiz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşir. Ayrıca öğrenci evlerine ya da yazlık evlerine eşya taşımak isterseniz yine firmamız tarafından güvenli bir şekilde parça eşya taşımaktayız.

Adana İzmir Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma işlemi günümğzde en çok tercih edilen hizmet haline geldi. Birden fazla kolilenmiş eşyaları kargo ile gönderdiğiniz zaman bu normal taşıma işleminden daha fazla masraflı olacaktır. Kargo firmaların eşyalarınızın ağırlığına göre işlem yaptıkları için eşyalarınızı daha yüklü fiyatta yansıyacaktır. Bundan dolayı günümüzde parça eşya hizmeti tercih ediliyor.

Başkasının eşyaları ile sizin eşyalarınızı aynı yere koyarak taşınacağınız ya da götüreceğiniz yere göre taşıma hizmeti sunar. Parça eşya taşıma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize daha ekonomik bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Adana İstanbul Parça Eşya Taşıma

Adana İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma maliyeti en düşük taşıma şeklidir diyebilir. Çok az sayıda eşyaları olanlar için ideal bir taşıma şeklidir. Bu hizmeti genelde öğrenciler almakta. Kısa süreli yerleşim için eşyaları daha az olduğundan dolayı parça taşıma işlemine gidiliyor.

Parça eşya taşımada eşyalarınızın sayısını göre fiyat çıkarılır. Daha uygun fiyatlı firmaları seçtiğiniz zaman eşyalarınızı özenle taşımayacaktır. Bu yüzden kaliteli hizmet sunduğuna bakılarak hareket etmeniz sizin için daha ideal olacaktır. Firmamızı bunlara dikkat ederek sizin daha memnun kalmanız için çalışmalar sürdürmekteyiz.

Adana Konya Parça Eşya Taşıma

Parça eşya firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde evinizden alarak araçlarımıza yükledikten sonra aynı yol güzergâh üzerinde hangi eşya bırakılacak ise o eşyayı bırakarak diğer eşyayı bırakacak yere geçilir. Bu durumda başka eşyalarla karışılması imkânı yoktur. Eşyalarınızı taşımadan önce nakliye firmaları gibi eşyalarınızda uzman incelemesi hizmetinden geçirerek iki tarafı mağdur etmemekteyiz. Eğer siz de parça eşya taşıma hizmetinden yaralanmak isterseniz firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Adana Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana parça eşya taşıma fiyatları şehir için 150-200₺ arası şehirler arası ise eşya hacmine göre 700-1500₺ arası değişir.

Parça Eşyalar Paketleniyormu ?

Evet evden eve nakliyat da olduğu gibi parça eşyalarında paketleme işlemlerini yapıyoruz.

Parça Eşya Montajı Yapıyormusunuz ?

Evet . Parça eşyanız mobilya ve ya beyaz eşyadan oluşuyorsa montaj ve de montaj işlemlerini yapıyoruz.

Parça Eşyalar İçin Sigorta Yapıyormusunuz ?

Tabi şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşıma sırasında sigortalama işlemlerini yapıyoruz.

Ne tür Eşyalar Parça Eşya Taşıma Grubuna Girer ?

Örnek vermek gerekirse evinizde bulunan bir koltuk takımı ve ya bir adet beyaz eşyayı başka bir yere göndermek istediğinizde bu parça eşya taşıma sayılır.

Adana Ankara Parça Eşya Taşıma Yapılıyormu ?

Baraj nakliyat olarak haftalık 3-4 gün boyunca Adana Ankara arası parça eşya taşıma işlemi yapıyoruz.
parça eşya taşıma nasıl yapılır

Parça eşya taşıma şehir içinde küçük araçlar ile yapılır. Şehirler arası için de hali hazırda aynı istikamete sefer yapan araç o yöne giden tüm parça eşyaları kargo usulü topla. Paketlemeleri yapılır ve gidiş güzergahına göre dağıtımları 2-3 gün içinde tamamlanır.

Parça Eşyalar Nasıl Paketlenir ?

Parça eşyalar eşyanın cinsine göre baloncuklu naylon ve ya karton ile paketlenir.

Parça Eşya Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Parça eşya taşıma fiyatları hacim baz alınır eğer yük ağır ise bu defa da ağırlık baz alınır ve gidilen mesafe hesaba katılarak fiyatlandırma yapılır.