Şehir İçi Nakliyat

adana şehir içi nakliyat

 Şehir içi  nakliyat  firmamız   Adana ilimizde nakliye firması olarak kurulmuştur. Daha sonraki yıllarda Adana evden eve nakliyat alanında çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Tamamen aile firması olarak çalışmaktayız.Toplamada 3 kamyon ve 1 nakliyat asansörü ile çalışan firmamız her koşulda nakliye işinin altından kalkabilecek şekilde yapılanmıştır. Baraj  nakliyat olarak para kazanmanın yanı sıra müşterilerimizin bizden memnun olduğunu bilmekten son derece haz almaktayız. Adana şehir içi nakliye  firması olmanın yanı sıra insanlara dost olmak dostluk kazanmak asli görevlerimizdendir. Elemanlarımız bu yönde eğitilir.

 

Her iş sonu elemanlarımız müşterilerimize yapılan işten memnun olup olmadığını sorar ve eksik kalan işlem varsa anında yerine getirir.Bizimle temasa geçtiğiniz andan bir süreç başlatırız. Bizimle taşının yada taşınmayın evinizin konumu tespit edilmesi için bir eksper elemanımız sizi ziyaret edecek. Taşınma günü herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için size en uygun Adana şehir içi nakliye planlamasını yaparak sözleşme imzalayacağız. Adana parça eşya taşıma işi için uygun ebatlarda araçlarımız mevcuttur. Ayrıca Adana da tüm semtlerde   Adana Hamal hizmetimiz mevcuttur.

 

 Şehir İçi Pikap Nakliyat

 Şehir içi pikap nakliye ile Taşınma günü ilk önce ufak tefek eşyalarınız toplanır. Örneğin mutfak tabak bardak,elbiseler,kitaplar toplanır kolilenir. Adana Evden eve nakliyat işleyişimiz Bütün ufak tefek eşyaların kolilere koyulması ile başlar. Bütün toplama işlemi biter ve ekibimiz demeontaj işlemine başlar ve devam eder.Bu aşamada beyaz eşyalarınız,mobilyalarınız demontaj yapılır.

 

Mobilya demontaj işlemimiz yatak odası gardrop ve diğer salon takımlarının demontaj işlemi ile devam eder.Bütün sökülmesi gereken ne varsa hepsi sökülür .Uydu şofben tarzı eşyalar da dahil olmak üzere.  Pikap nakliye ile pratik olarak nakliye çözümleri üretmekteyiz. Dar sokaklarda en hızlı şekilde taşıma işleri yapıyoruz. Pikap ile ev eşyası taşımadan tutun sebze meyve nakliyesine kadar bütün işler tarafımızca yapılır. Adana şehir içi nakliye fiyatlarımız her bütçeye uygun koşullar için hazırlanır. Sadece araç temin etme yada elemanlı araç temin etme hizmetlerimiz mevcuttur. Adana Seyhan ilçesinde evden eve alanında hizmet veren firmamız küçük evlerin taşıma işlemini pikap ile yaparak uygun nakliyat fiyatları elde etmektedir.

 

Kamyonet Nakliye

Adana'da kamyonet nakliye ile ev taşıma dahil olmak üzere pek çok hizmet vermekteyiz. Açık yada kapalı araçlar ile tüm nakliye işleriniz itina ile yapılmaktadır.Yaptığımız işlerden bazıları şöyle sıralanır ;

 • Çeyiz eşyası taşıma

 • Öğrenci eşyası taşıma

 • Parça eşya taşıma

 • Parsiyel Taşımacılık

 • Ev eşyası taşıma

 • Araç gereç taşıma

 • Endüstriyel Taşıma

 • Makina taşıma

 • Meyve Sebze taşımacılığı

 • Tekstil Taşıma

Ve daha pek çok alanda Adana nakliye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Taşıma esnasında eşya yada diğer mallar tarafımızca paketlenir. Eğer mobilya türü taşıma işiniz var ise de montaj ve montaj işlemleri tarafımızca profesyonel şekilde taşınır.

Dilediğiniz zaman bize facebook sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

 • Pinterest Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • w-facebook
 • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com