Adana Şehirlerarası nakliyat

 Şehirler Arası Nakliyat

Baraj Nakliyat 2000 yılından bu yana Adana ilinden diğer tüm illere şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat alanından uzmanlaşan firmamız özellikle atama dönemlerinde memurlara özel çalışmalar yapar. Bugüne kadar 50 binden fazla şehirler arası nakliyat işlemine uygun fiyatlara  imza attık. %99 oranında başarılı olan bir firmayız. Taşınma öncesi bütün kişisel detaylarınızı  gözden geçirerek size en uygun taşıma planını oluşturuyoruz.

 

Özellikle atama dönemlerinde memurların kabusu haline gelen taşınma işlemini en stressiz hali ile yapmaya gayret gösteriyoruz. Taşınma günü yaklaştığında gelen telefonlardan müşterilerimizin çok stresli olduğunu anlamak zor değil. Doğru nakliye firmasını bulmak,zamanında taşınma,uygun fiyat araştırmak,eşyalara zarar gelmeden taşıtmak gibi pek çok konu müşterilerimizi strese soktuğunu anlayabiliyoruz.

 

Bütün bunları göz önünde bulundurarak kimseyi mağdur etmeden taşıma işlemini gerçekleştirecek şekilde hazırlanıyoruz. Yapamayacağımız işlere kesinlikle söz vermiyoruz. İşi alıp sonradan başka 3. şahış yada kurumlara devretmiyoruz.  Eşyalarınızın sigortasını kesinlikle yapıyoruz. Sözleşme imzalıyor ve sözleşme şartlarına harfiyen uyuyoruz. Sizlere en uygun fiyatları verebilmek için her zaman fedakarlık yaptığımızı bilmenizi isteriz.

 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Olmalı ?

Biz   şehirler arası Adana  ev taşıma  firması olarak müşteri ile iletişime geçtikten sonra bir süreç başlatırız. İlk önce ekspertiz hizmeti uygularız. Bu hizmet tamamen ücretsizdir. Eşyalarınızı görme ve tanışma aşamasından sonra bize bize sormak istedikleriniz varsa soruları yanıtlarız. Size düşen görevler hakkında sizi bilgilendiririz. Eşyaların alınacağı tarihten teslimat tarihine kadar bütün işleri planlarız.

 

Uzun mesafe taşıma işlerinde  yapılan hataları telefi etmek  zordur. Örneğin evden eşya unutulması gibi. Ekip belirlenir,eşyalarınızın yüklemesine katılan elemanlar araç ile birlikte eşyalarınızı teslim etmek üzere gelir. Mobilyaları söken elemanımız gittiğiniz ilde bu eşyaların montajlarını yapar. Tabi bütün ev eşyalarınız yol şartlarına göre profesyonelce paketlenir. Araç içinde düzenlemede çok önemlidir.

 

Hatta bence paketlemeden daha önemlidir. Bütün bunlar yapılmadan önce görüşme aşamasında sigorta evrakları sözleşme evrakları gibi detaylar taşınma günüden bir gün önce yapılır. Yazımızın devamında teslimat ve teslim alma,fiyatlandırma sigorta gibi konuları anlatacağız. Sizde yorum bölümünden bize katılıp soru sorabilirsiniz. Taşıma firması olarak şunları garanti edebiliriz.

 • Eğitimli ve güler yüzlü elemanlar

 • Sigorta ve sözleşme

 • Fiyat artırma ve gizli ücret yok

 • Son model ve temiz araçlar

 • Tam mobilya montaj

 • Paketleme ve paket açma

 • Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyat teklifi

 • Zamanında teslim alma ve teslim etme

 

Garantili Taşımacılık ve Sigorta

Hayatta hiçbir şeyin garantisi yoktur. Sorumluluğu üstüne alma vardır. Size yolda aracın kaza yapmayacağını yada doğal bir afet sonucu eşyalarınızın zarar görmeyeceğini garanti edemeyiz. Her şey Allah'dan. Ancak biz olası durumlar için önlemimizi alıyoruz. Eşyalarınızı bu gibi durumlara karşı sigortalıyoruz. Yada diğer hususlarda kırılma çizilme vesaire bütün tazminat firmamıza aittir. Sigorta firmaları sadece kaza yada doğal afet gibi durumlarda devreye giriyor. Kapıdan kapıya kadar olan bölümden söz ediyorum. Sonrası bize ait.

 

Yani elemanlardan biri araçtan eve herhangi bir eşyanızı taşırken zarar verirse sigorta bunu karşılamıyor. Bunun bütün tazmini firmamıza aittir. Tabi bunu yazdım diyede her taşımada bir şeyler kırdığımızı düşünmenizi istemem. Gayet başarılı ve profesyonel şekilde çalıştığımızı bilmenizi isterim. En kaliteli malzemeler ile eşyalarınız paketlenir. Bizimle çalışan elemanlarımız bu işte en az 10 yıllık tecrübeye sahip kişilerden oluşur. Ekiplerimiz içinde mobilya montaj elemanları mevcuttur. İhtimalde olsa endişelenmeyin. Bütün sorumluluk bize ait. Firmamızın en büyük özelliği müşteri memnuniyetine değer vermesidir.

Şehirler Arası Evden Eve Taşıma Fiyatları

Evet gelelim en çok sorulan ve merak edilen konuya. Adana ilinde şehirler arası taşınma yaptıracaksanız fiyatlar için en doğru yerdesiniz diyebilirim. Bizim araçlarımız genelde 2 adet ev eşyasını alacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu sebeple aynı yöne taşınan müşterilerimiz tespit edip ona göre fiyat çalışması yapıyoruz.  Örnek olarak bir müşterimiz Urfa diğer bir müşterimiz de Diyarbakır'a taşınacak diyelim.

 

Diyarbakır'a geçecek araç mutlaka Urfa'dan geçer yani ekstradan yakıt harcamaz. Bir taşta iki kuş vurmak gibi.  Böylece yakıttan bize yansıyan geri dönüşü size yansıtıyoruz. Ve iki eşya olduğu için masraflarda %20 gibi bir düşüş oluyor. Buda doğal olarak taşıma maliyelerinin düşük olmasını sağlıyor. Bu yüzden taşınma tarihinizi bize en erken şekilde bildirip plan yapmamıza olanak sağlamanızda fayda var.

Zamanında Teslimat Önemi

Bir yerden başka bir ile taşıyorsunuz. Her şeyi planladınız. Eşyalarınızı karşılamak üzere gittiniz. Eşyanın gelmediğiniz düşünün. Bulunduğunuz yerin bir ilçe yada küçük bir yer olduğunu düşünün. Otel yok kalacak yer yok kimseyi tanımıyorsunuz. Tanısanız bile size ekstra masraf olacak konular bunlar. Bu yüzden en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Sözleşilen tarihte eşyalarınızı teslim etmek.

 

Empati yapacak olsak hiç kimse öyle bir duruma düşmek istemez. Kastlı olarak yapılan bu gecikmede ağır vebal olsa gerek. İşte bu yüzden firma seçerken çok dikkat etmelisiniz. Ancak kaza yada hava yol koşullarından dolayı olan durumlarda yapılacak pek bir şek yok. Yinede küçük bir araştırma ile bu konuları da gözden geçirip taşınmak için en doğru günü seçmekte fayda var.

Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Evet şehirler arası evden eve nakliyat sektör pek çok olaya gebedir aslında. İnternet çıktığından bu yana dolandırıcılar çoğalmıştır. Gerçekte ne aracı nede firması vergi levhası olmayan kişiler bile bir internet sitesi yaptırarak kendini nakliyat firması olarak lanse eder. Aman dikkat edin. Yüz yüze görüşüp emin olmadığınız kişilere ödeme yada kapora vermeyin. Firma vergi levhasını kontrol edip araştırın.

 

Aracı yani komisyoncu kişilerden uzak durun. Onlar komisyon alabilmek için ucuz fiyat verir. Eşyalarınızı da önüne gelene teslim eder. Bu kimseleri tespit etmek zor değildir. Firmaların ofislerinde yüz yüze görüşmek en akıllıca yoldur. Unutmayın biri size piyasa değerinin çok altında fiyat veriyorsa mutlaka şüphelenmelisiniz.

 

Bizim size tavsiyelerimiz ve anlatacaklarımız şimdilik bunlar. Bizim ile taşının yada başka firma ile taşının fark etmez 7/24 05374092406  nolu telefonumdan bana ulaşabilir ve bilgi alışverişimde bulunabilirsiniz. Yeni evinizin yada görev yerinizin şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

Dilediğiniz zaman bize facebook sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

 • Pinterest Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • w-facebook
 • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com