adana sigortalı taşımacılık

 Sigortalı Taşımacılık

 

Eşyalarının güvende olmasını istemek herkesin hakkıdır. Firmamız  sigortalı taşımacılık hizmeti ile bu isteğe cevap verir. Eşyalarınız bizim için önemlidir. Ev eşyası taşıma işlemin sigorta özellikle şehirler arası alanda önem kazanır. Firmamız işi şansa asla bırakmaz. Hem kendi güvencemiz hemde sigorta firmasının güvencesi altında eşyalarınızı taşı.

Ekspertiz hizmetinin ardında eşyalarınızın bedeli belirlenir ve buna uygun olarak sigorta poliçesi hazırlanarak sizlere teslim edilir. Tabi bunun için sözleşme ve mutlaka nakliye irsaliye ve faturası hazırlanmalıdır. Sigorta poliçesinde yükleme,boşaltma tarihi,nereden,nereye ve hangi tarihte gittiği belirtilmelidir. Araç plaka,güzergah,şoför kimlik bilgileri gibi tüm detaylar ele alınmak zorundadır.

Sigorta firmaları işçilik sırasında yani  paketleme eşyaları araca yükleme sırasında meydana gelebilecek hasarları kabul etmez. Bu durumda eşyalarınızın garantisi ve sorumluluğu firmamıza aittir.  Adana evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık için firmalar kaza yada doğal afet hırsızlık gibi durumlarda devreye girer. İnternet ortamında nakliyat emtea sigortası olarak araştırırsanız tüm detaylara ulaşabilirsiniz. 

                                                        Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Eşyalarınızı bir ilden diğerine  taşırken mutlaka garanti kapsamına alıyor ve sigortalıyoruz. Nakliyat sigortası kapıdan kapıya olan bölüm için geçerlidir. Yolculuk sırasında kaza,doğal afet gibi hırsızlık gibi olaylara karşı eşyalarınız sigorta kapsamında taşınır. Diğer işleyiş sırasında olabilecek hasarlardan firmamız sorumludur.

Tabi firma olarak düzenli çalışıyoruz. Bu tür işlere gerek kalmadan profesyonelce taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Ancak tedbir her zaman iyidir. Eşşeğimizi sağlam kazığa çakıp gerisini ALLAH (C.C) ye bırakıyoruz. Normal şartlarda evden eve sigortası diye bir sigorta yok. Nakliyat emtia sigortası yapılıyor. Bunu araştırıp ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız. 

Size sigortalı taşımacılık denildiğinde işçilerin çalışma sırasında verebileceği hasarları sigorta firmalarının karşılamayacağını bilmenizde fayda var. Bu tip sözler veren kimselere itimat etmeyiniz. 

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com