Evden Eve Nakliyat Videolarımız

Baraj nakliyat videolar bölümümüze hoşgeldiniz. Bu bölümde zaman zaman çalışma esnasında çektiğimiz videolarımızı yayınlıyoruz.Neler yapıyoruz ne nasıl yapılıyor sorularınıza bu bölümde videolarımızı izleyerek bilgi edinebilirsiniz. Eğitimli uzmanlarımız, hizmetlerimizi özel gereksinimlerinize göre özelleştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Hiçbir hareket etme görevi çok küçük değildir, yalnızca bir odadan diğerine taşırken veya bir eyaletler arası trek taşırken bile, bizi seçtiğinizde memnuniyet ve huzuru bulacaksınız.İş taşıma hizmetleri, iç ofislerden taşınma işleriyle ildeki yüzlerce çalışanın taşınmasına kadar uzanmaktadır. Ayrıca, özel eşyaların teslimatını veya mobilyaların yeniden düzenlenmesini içeren iş taşıma hizmetleri de sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak tam ve kısmi paketleme yapıyoruz. Eğitimli profesyonellerimiz, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak veya saklamak için dikkatlice sarmak ve paketlemek için gerekli tüm malzemelerle birlikte evinize geleceklerdir. Sarf malzemelerinizi doğrudan bizden satın alarak, yalnızca kullanılan sarf malzemelerinin ücretini ödersiniz. Tüm kutular doğru alanlara yerleştirildiğinden emin olmak için etiketlenecektir.

Çoklu uygulamalar için her türlü aracımız var. Araç filomuz araçlardan beş tonluk araçlara kadar uzanmaktadır. Tüm araçlarımız günlük olarak temizlenir ve tamamen Sigortalıdır ve ortaya çıkabilecek her türlü işi halletmek için uygun araçlarla donatılmıştır.

Ödüllü, güler yüzlü ve özverili personelimiz, uzun yıllar süren deneyime sahiptir. Donanımlardan bebek piyanolara kadar, işi hızlı, güvenli ve zararsız bir şekilde yapabilmek için güvenebileceğiniz uzmanlarız.

Kırışıklık olmadan hareket et. BEDAVA gardırop servisimizden yararlanın ve asılan kıyafetlerinizi olduğu yerde bırakın. Bunları elimizden geçirip dolabımızı uygun gardırop kutuları içine yerleştirip paketleyeceğiz. Evden eve nakliyat videolarımızı izlemeden karar vermeyin.

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan