Hizmetler 

Firmamızın taşınma esnasında verdiği hizmetlerden bazılarınız sizler için yayınlıyoruz. Taşıma öncesinde,esnasında neler yapılıyor ile ilgili kısa bilgiler.

Ekspertiz
Eşya Toplama
Paketleme
Mobilya Montaj

Bu aşamada hem tanışmak hemde eşya tespiti yapmak için sizi ziyaret ediyoruz. Taşınma planınız hakkında detaylar veriyoruz. Asansörün yanaşacağı alan,paket malzemeleri gibi tüm ince detayları ele alıyoruz. Hatta nakliye aracının yanaşacağı alan bile tespit edilerek taşınma günü oluşabilecek tüm aksaklıkların önüne geçiyoruz.

Bu hizmetimizde koli arama derdine son veriyoruz. Tüm küçük eşyalarınız için özel yapım sandık ve fıçılarımız mevcuttur.Elbiseler için askılı koliler, cd ler için plastik kutular,ayakkabılar için koliler gibi her eşyanıza özgü toplama malzememiz mevcuttur. Kısacası küçük eşyaları toplama işini bize bırakın başınız ağrımasın.

Tüm ev eşyalarınızı baloncuklu naylon ile nizami şekilde paketliyoruz. Koltuklar,mobilyalar,beyaz eşyalar gibi hassasiyet gerektiren eşyalarınız paketlemeden kesinlikle yükleme yapmıyoruz. Tekstil türü eşyalarınız ise streç fil ile sarılarak kirlenmei önleniyor.

Evinizde bulunan mobilyalar dolap,vitrin,tv ünitesi gibi eşyaların sökülmesi ve taşındığınız yeni evinizde montajlarını biz yapıyoruz. Bu iş için ekstra ücret ödemenize gerek yok Ekiplerimiz içinde her zaman mobilya montaj elemanı mevcuttur.

Beyaz Eşya Montaj
Mutfak Toplama
Sigorta
Özel Hizmet

Evinizde bulunan çamaşır,bulaşık

fırın,kurutma makinesı ve ankastre gibi tüm beyaz eşyaların sökme takma işlemleri bize ait. Bu işler için usta aramanıza gerek yok ve ayrıca ücret ödemenize de gerek yok.

Mutfakta bulunan bardak,tabak,yemek takımları için koli aramak zor iş. Bu işi de sizin için ekibimiz profesyonel olarak yapar. Plastik sandıklar içine sarılarak toplanır.

Tüm eşyalarınız şehir içi yada şehirler arası olmak üzere sigorta kapsamında garantili olarak taşınır. Taşınma öncesi poliçeniz hazırlanarak size teslim edilir. 

Özel hizmetimizde ceketinizi alıp çıkabilirsiniz. Evrak işlerine varana kadar firmamız tarafından takip edilerek taşınma işleminiz tarafımızca gerçekleşir. Size de girip oturmak kalır.

Bir Telefon Kadar Yakınız

05374092406
05314360212
Mobil İçin Tıkla Ara​

© 2023 Baraj Taşımacılık.Tüm Hakları Saklıdır.

  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean

İletişim

05374092406

05314360212

AS

Adres :

Yurt Mahallesi 72352 sokak

Adana/Seyhan

www.milliyetevdenevenakliyat.com